Hozzáadott 6 months ago

GÉPI FORGÁCSOLÓ

Munkavégzés helyeHEVES, Apc, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-09-25

KategóriaManufacturing and Production

Légy tagja egy biztos hátterű cégnek, ahol a nyomásos alumínium öntvények előállítása, felületkezelése, megmunkálása és szerelése zajlik.
Ez egy olyan munkahely, ahol megbecsülnek és ez nem csak marketing 😊
Ez az a pozíció, ahol segítenek beilleszkedni, és meghallgatnak, ha probléma van, akkor közösen megoldást keresnek!
Ha hosszútávon szeretnél jó helyen dolgozni, akkor megtaláltad a neked való állás!

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Élhető és barátságos munkahely
  • Betanulási idő alatt, aktív támogatás a termelés és a HR részéről
  • Ingyenes busz járatok, több mint 38 településről
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő után órabéremelés
  • Cafeteria évi 400.000 Ft
  • Kiemelt, átlagon felüli műszakpótlékok

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Gépekben, berendezésekben jelentkező mechanikus, hidraulikus hibák, javítások forgácsoló munkáinak elvégzése.
  • Szerszámok javításánál, karbantartásánál forgácsolási munkák elvégzése.
  • Egyedi elbírálás alapján öntvény megmunkálás, javítás
  • Tartalék alkatrészek gyártása.
  • Tartalék alkatrészek fogyásának figyelése, jelzés a terület vezetője felé.
  • Forgácsoló gépek és környezetük rendezése, tisztántartása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Munkahelyi szabályok betartása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Szakmunkás végzettséggel rendelkezel (gépi forgácsoló)
  • Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalatod van
  • Szeretsz és tudsz is jól csapatban dolgozni
  • Munkádban kitartó vagy és elkötelezett

Az állásinterjú során egy rövid tesztírás következik, majd részt vehetsz egy gyárlátogatáson, így első kézből tapasztalhatod meg, mire is vállalkozol, végül egy beszélgetés a leendő munkahelyi vezetővel. Ne aggódj egyik része sem nehéz 😊
Ha megtetszett az állás, akkor ne habozz és jelentkezz még ma fényképes önéletrajzoddal, hívd Anikót a 06 30 297 6034 számon!
Munkavégzés helye:
  • Apc

Ingyenes céges buszok:
Ipolytarnóc-Litke-Mihálygerge-Egyházasgerge-Karancskeszi-Karancslapujtő-Karancsalja-Etes-Salgótarján-Zagyvapálfalva-Vizslák-Újlak-Kisterenye-Jobbágyi-Apc
Szalmatercs-Karancsság-Ságújfalu-Zagyvapálfalva-Márkháza-Nagybárkány-Sámsonháza-Csécse-Apc
Cered-Bárna-Mátraszele-Kazár-Rákóczibánya-Kisterenye-Mátraverebély-Apc
Mátramindszent-Szuha-Dorogháza-Maconka-Bátonyterenye-Nagybátony-Pásztó-Szurdokpüspöki-Apc

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist