Hozzáadott 9 months ago

Termelési supervisor

Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Túrkeve, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2023-06-30

KategóriaEngineering and Technical

Autóipari gyártócég partnerünk Termelési supervisort keres.
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karácsonyi bónusz
  • Albérlet-támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Feladatok:
  • A szerelde üzemi pótalkatrész-gyártó területének teljeskörű irányítása
  • A hatékony termelés és az előírásoknak megfelelő gyártás biztosítása
  • A vevők által elvárt szállítási pontosság és megfelelő minőség biztosítása
  • Társterületekkel történő szoros kapcsolattartás
  • Az egyes termelési prioritások meghatározása a termelési célok figyelembevételével
  • A pótalkatrész-gyártó részleggel kapcsolatos költségek tervezése, követése, szabályozása
  • A szereldeüzem pótalkatrész-gyártó részlegének munkaerő-szükséglet meghatározása, tervezése

Elvárások:
  • Többéves gyártásban szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Proaktív gondolkodásmód

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Göd, Hungary PP Adecco
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco