Hozzáadott 11 months ago

Logisztikai Vezető

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2023-05-19

KategóriaProcurement and Supply Chain

Piacvezető gépkereskedelmi partnercégünk keres Logisztikai Vezető munkatársat.
Amit kínálunk:
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Egészség- vagy nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • Laptop, mobil
  • Üzemanyagtámogatás

Feladatok:
  • A raktár és a beszerzés működésének irányítása, támogatása
  • Meglévő folyamatok optimalizálása
  • Az alárendelt osztályok munkájához szükséges tárgyi feltételek megteremtése
  • A vállalatcsoport szabályzatainak ismerete, megismertetése az osztályokkal és az ott leírtak betartása/betartatása
  • Beosztott csapat felelős vezetése, kiértékelése, képzése
  • Rendelési rendszer működtetése/fejlesztése, rendelések leadása a Makita csoport és a külső beszállítók felé
  • Kapcsolattartás külföldi leányvállalatokkal, beszállítókkal
  • Ellenőrzési és adminisztratív folyamatok meghatározása és betartatása a hozzá tartozó osztályokon
  • Felelős a cég leltározási folyamataiért
  • Ügyfélpanaszok kezelése
  • Iroda és raktárépület üzemeltetése, karbantartási feladatainak koordinációja

 Elvárások:
  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Megbízható, lojális, őszinte személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Szakmaiság, alkalmazkodó készség

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco