Hozzáadott 1 year ago

Könyvelő

Munkavégzés helyePEST, Budaörs, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-03-20

KategóriaFinance and Accounting

Könyvelő

Feladatok:
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Befektetett eszközökkel kapcsolatos könyvelési feladatok
  • Különböző nyilatkozatok biztosítása a hatóságok számára (pl. ÁFA bevallás, EU-s értékesítési lista stb.)
  • Hóközi és hóvégi tranzakciók könyvelése a magyar jogszabályoknak megfelelően
  • Auditok aktív támogatása

Elvárások:
  • Releváns szakmai tapasztalat, minimum 3 év
  • Felsőfokú pénzügyi vagy egyéb gazdasági végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Precíz, megbízható személyiség, aki szeretne egy kis csapattal dolgozni, de multinacionális környezetben

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + egyéb csábító juttatások
  • 13. havi fizetés
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 9:30-15:00)
  • Emelt összegű munkába járás támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, 1025 Budapest, Hungary PP Adecco
  • VAS, Szentgotthárd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff