Hozzáadott 11 months ago

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-05-18

KategóriaEngineering and Technical

Feladatok
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Minősügyi problémamegoldó eszközök használata (8D, Ishikawa, 5Why, FMEA, SPC, stb.)
  • Beszállítói intézkedések bevezetése és nyomonkövetése
  • Problémamegoldó folyamatok kezelése
  • A gyártás folytonosságának biztosítása
  • A beszállított alkatrészek megfelelőségének biztosítása a mindekori autóipari és Bosch szabványok szerint (IATF-16949/ ISO 9001)
  • Elsőminta (PPAP), és bejövő árú ellenőrzés méréseinek koordinálása
  • Együttműködés a beszerzési szervezettel és más Bosch gyárakka

Amit ajánlunk
  • Béren kívüli juttatások: cafetéria, utazási támogatás, bérletek teljes finanszírozása, élet és balesetbiztosítás
  • Elismerjük munkavállalóinkat: év dolgozója jutalom, év végi bónusz, lojalitás bónusz
  • Cég specifikus plusz szabadnappok
  • Egészség célú juttatások
  • Egészségügyi szűrőnapok
  • Dolgozói kedvezmények

Elvárások
  • Mérnöki végzettség (mechanikai területen folytatott tanulmány előnyt jelent)
  • Műszaki rajz olvasás
  • A problémamegoldó eszközök ismerete és alkalmazása" (8D, Ishikawa, 5Why, FMEA, SPC, ...)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Kiváló analitikai készség
  • Jó kommunikációs és szervezői képesség
  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat, SAP tudás előnyt jelent

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Túrkeve, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff