Hozzáadott 11 months ago

Jogtanácsos

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-05-02

KategóriaLegal and Compliance

Jogtanácsos

Pénzügyi partnercégünkhöz keresünk tapasztalt jogtanácsost. Stabil, több éve sikeresen működő nemzetközi vállalat.

Jogtanácsos
Feladatok:
  • Általános jogtanácsosi feladatok ellátása;
  • Jogszabályok, hatósági szabályozások, ajánlások értelmezése, vállalati működésbe történő átültetése;
  • beszállítói szerződések véleményezése, elkészítése, módosítása;
  • adminisztratív feladatok ellátása;
  • vállalati szabályzatok kidolgozása, módosítása;
  • Compliance és adatvédelmi funkciók támogatása.

Elvárások:
  • jogi egyetemi végzettség, jogi szakvizsga;
  • angol középfokú nyelvtudás;
  • nagyvállalati környezetben szerzett legalább 3-5 év jogi tapasztalat;
  • üzleti szemlélet, rugalmasság, proaktív hozzáállás;
  • kiváló együttműködési és kommunikációs képesség;
  • megoldás orientált, strukturált gondolkodásmód.

Előnyt jelent
  • pénzügyi szektorban szerzett jogi tapasztalat

Amit biztosítunk számodra:
  • stabil hátterű munkahely magyar és nemzetközi jelenléttel;
  • támogató, együttműködő, jó hangulatú közösség;
  • heti 3 nap otthoni munkavégzési lehetőség;
  • rugalmas munkaidő;
  • változatos, önálló feladatok, új kihívások;
  • fejlődési és továbbképzési lehetőségek;
  • nyitottság új ötletekre, hatékonyságnövelő javaslatokra;
  • alapbér mellett teljesítmény alapú éves bónusz;
  • cafeteria; egészségbiztosítási szolgáltatás;
  • laptop, mobiltelefon.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist