Hozzáadott 1 year ago

Raktári műszakvezető

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-04-05

KategóriaManufacturing and Production

Dinamikusan fejlődő partnercégünk számára keresünk
kollégát hosszútávra.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + bónusz
  • Motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Cafetéria (SZÉP kártyára)
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • rendelkezel középfokú végzettséggel (előny: logisztikai) és vezetői tapasztalattal (min.3 év)
  • nem okoz gondot a 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • határozott, rugalmas személyiség vagy
  • önállóan, nagy precizitással, felelősségteljesen végzed a napi feladataidat
  • egyéb képesítéssel (műszakvezetés, raktározás, logisztika, automatizálás) és raktárban szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • jó számítógépes ismeretek, különösen MS Office
  • előny, ha van targonca vezetői engedélyed (vezetőüléses)

Feladataid lesznek:
  • beosztottak napi munkájának irányítása (vezeti a raktári csapatot), munkájuk szervezése
  • felfedi a hiányosságokat, hatékonyságnövelő eljárásokat keres és alkalmaz
  • folyamatfejlesztés
  • dolgozók értékelése
  • kapcsolatot tart a különböző területekkel/ társosztályokkal, különös tekintettel a tervezés, beszerzés, gyártás, logisztika és elosztás területeivel
  • készletgazdálkodási folyamatok ellenőrzése, felügyelete, pontos raktárkészlet biztosítása
  • a leltározásokban való aktív részvétel
  • a munkabiztonsági, tűz- és balesetvédelmi szabályok betartatása, betartatása a csapata tagjainak
  • hozzá tartozó beosztottak oktatásainak szervezése, megtartása

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • VESZPRÉM, Balatonfűzfő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff