Hozzáadott 1 year ago

Adatbázis szakértő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-04-04

KategóriaFinance and Accounting

Partnercégünk a nemzetközi piacra orientált, stabil banki háttérrel rendelkezik. Kiváló szakmai fejlődési lehetőséget, barátságos és segítőkész csapatot kínálunk, akikkel sokat tanulhatsz. A fejlett infrastruktúrát és innovatív környezetet a budapesti II. kerületben található megújult székházunkban találod.
Feladatok és terület:
Adatbázis szakértőt keresünk a Data quality & integration területére! Az ideális jelölt feladatai közé tartozik az adattárház felépítésének megismerése, az adattárház központi rétegének részletes megismerése és logikai architektúrájának feltérképezése, adatminőség biztosítása, eseti jellegű lekérdezések készítése, valamint az adattárházat érintő projektek és kisebb IT fejlesztések szakmai támogatása. Emellett részt kell vennie az adattárházi, adatpiaci hibakeresésben és elemzésben, valamint definiálnia kell a banki környezetben használt üzleti fogalmakat.
Akit keresünk:
A pozícióhoz gazdasági és/vagy informatikai végzettség szükséges, és szükséges a SQL ismerete, az SAS jártasság előny, de nem feltétel. Az ideális jelöltnek precízen, igényesen és felelősségteljesen kell dolgoznia, képesnek kell lennie az önálló munkára és a csapatban történő munkára is, és legalább társalgási szinten kell beszélnie angolul. Szükséges legalább 2-3 éves bankszektorban szerzett tapasztalat és az MS Office rendszerek ismerete, különösen az Excel és PowerPoint.

Amit kínál partnercégünk:
Cafeteria juttatást és élet-és balesetbiztosítási lehetőséget kínálunk, valamint lehetőséget biztosítunk a hibrid munkavégzésre is. A pozícióba való betanulás jól felépített és támogatott szenior kollégák és szakmai vezetők segítségével történik.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco