Hozzáadott 6 months ago

Gyártásközi ellenőr

Munkavégzés helyePEST, Aszód, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-09-25

KategóriaManufacturing and Production

FELADATOK:
  • 100% vizuális selejtellenőrzés, keletkezési ok megállapítása, döntés a további anyagkezelésről. Adatgyűjtés biztosítása a napi, heti és egyéb kiértékelésekhez.
  • Visszáru kezelés, döntés a további anyagkezelésről.
  • Gyártásközi ellenőrzés, mely minden folyamatlépést érint. Szúrópróbás vizuális és méréses ellenőrzés. Hibás termékek zárolása, dolgozói visszacsatolás.
  • Támogatás a minőségbiztosítási mérnökök részére a vevői reklamációk hibaok elemzéséhez.
  • Első darab felszabadítás.
  • Termelésben keletkező selejtek kezelése, utómunkák végzése, felügyelet és irányítása.
  • Zárolt készlet kezelése (fizikai mozgatás, SAP könyvelés)

ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (minőségbiztosítás területen)
  • Felhasználói színtű számítástechnikai ismeretek
  • Díszléc, ill. üveg szabványainak, hibaképek ismerete
  • Autóipari tapasztalat

ELŐNY:
  • SAP ismeret

MUNKAIDŐ:
  • 2 műszak, 8 órás munkarend

AMIT KÍNÁLUNK:
  • alapbér
  • műszakpótlék
  • bónusz
  • cafeteria

CÉGES BUSZJÁRAT:
  • Palotás, Héhalom, Erdőtarcsa, Kálló, Verseg, Kartal, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Iklad, Domony, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Tenk, Erdőtelek, Gyöngyös, Nagyréde, Hort, Hatvan, Dány, Isaszeg, Gödöllő, Vác, Váchartyán, Váckisújfalu

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Aszód

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Törökszentmiklós, Hungary PP Adecco