Hozzáadott 4 months ago

Karbantartási csoportvezető

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2023-12-13

KategóriaEngineering and Technical

Feladatok:
  • Az üzem karbantartási tervének elkészítése és végrehajtása
  • Napi működés során felmerülő karbantartási problémák elhárítása

  • Költségoptimalizálás a berendezések teljesítményének javításával
  • 10-15 fős karbantartói csapat irányítása, fejlesztése, képzése
  • A meghibásodások elemzése
  • A berendezések hatékonyságának növelése

Elvárások
  • Mérnöki felsőfokú végzettség (gépész vagy villamosmérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítogépes ismeretek  (Word, Excel, PowerPoint, AutoCAD, Microsoft Project, SAP)
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Konfliktus kezelés
  • Kreativitás
  • Folyamat management készségek
  • Megoldásorientált attitűd

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag ( cafeteria, éves tejesítmény bónusz stb.)
  • Bejárási támogatás
  • Sporttámogatás
  • Életbizosítás
  • Nyugdíjpénztár
  • Étkezési jegyek, ingyen ital és kedvezmények a cég termékeire

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco