Hozzáadott 9 months ago

Pénzügyi vezető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2023-07-11

KategóriaFinance and Accounting

Középvállalati kereskedelmi partnerünkhöz keresünk pénzügyi vezetőt
Feladatok:
  • A pénzügyi vezető felelős a cégcsoport pénzügyi előírásainak betartásáért, az éves működési és beruházási költség meghatározásáért és a kiadások ellenőrzéséért.
  • Elkészíti el a havi, negyedéves és éves vezetői jelentéseket az általánosan elfogadott pénzügyi elvek és a vonatkozó magyar szabályok szerint, és javaslatokat tesz az eltérések esetén szükséges intézkedésekre.
  • Irányítja a számlák beérkezését és kifizetését, valamint a társaság pénzügyeivel kapcsolatos feladatokat, és gondoskodik a megfelelő belső ellenőrzésről.
  • Felügyeli a társaság éves költségvetésének elkészítését és felülvizsgálatát, valamint a negyedéves és év végi pénzügyi jelentéseket.
  • Elkészíti a pénzügyi modelleket és terveket, valamint tervez és ellenőrzi a folyamatban lévő és várható munkaprogramokat.
  • Felel a könyvviteli irányelveknek megfelelő üzleti gyakorlat betartásáért és irányítja a társaság napi könyvelési feladatait.
  • Elkészíti az egyéb bevallásokat, az adóbevallásokat és a vevő- és szállítószámlák, banki és egyéb tételek könyvelését.
  • Felelős a jelentések és pénzügyi riportok elkészítéséért, és aktív részt vesz a pénzügyi tervezésben.
  • Kiépíti a célhoz rendelt KPI rendszert és a bónusz és teljesítmény értékelési rendszert.

Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év vezetői és legalább 5 év pénzügyi és számviteli tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • A magyar számviteli és adószabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszer-ERP használatában.
  • Stratégia szemlélet; képes helikopter nézetből látni a cégcsoport helyzetét, stratégiai tervét; a csoport pillanatnyi státuszát
  • Elemzői, szervezői és problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód
  • Precizitás, pontosság, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Együttműködésre képes, nyitott személyiség
  • Döntésképes, határozott, önálló személyiség
  • Stressztűrő képesség

Amit kínálunk:
  • Középvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Évvégi bónusz
  • Innovatív, barátságos munkakörnyezet, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Home office lehetőség

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff