Hozzáadott 10 months ago

Műszakvezető - 2 műszak - Üllő

Munkavégzés helyePEST, Üllő, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-06-01

KategóriaManufacturing and Production

Világvezető informatikai partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
 Műszakvezető
Miért érdemes jelentkezned:
-  Mert ösztönző, modern környezet vár az egyik jövőbemutató informatikai vállalatnál
-  Mert multinacionális környezetben, nemzetközi támogatással szerezhetsz tapasztalatot vagy bővítheted tudásod
-  Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
-  Mert ajánlási bónuszra, hűség programra, sportolási támogatásra számíthatsz
-  Mert élet-, baleset- és egészségbiztosításra számíthatsz
-  Mert céges buszjáratot vehetsz igénybe több, mint 50 településről vagy 35 Ft/km munkába járási támogatást
Milyen feladataid lesznek:
- 35 fős létszám napi munkájának operatív irányítása, szükség szerinti segítése a feladatokban
- A területen dolgozó személyi állomány munkabeosztása, feladat kijelölése, szakmai fejlődésük nyomon követése
- A gyártási teljesítménymutatók nyomon követése, folyamatos javításában való részvétel
- Teljesítményértékelés lebonyolítása és visszajelzések megosztása a felső vezetéssel és a csapattagokkal
- Új és jelenlegi csapattagok betanítása
- Berendezések vizsgálata, állapotának közlése a vezetőséggel a javítás vagy csere esetén
- Heti, havi, rendszeres riportok készítése, naprakészen tartása

Jelentkezz, ha:
- Gyártásban és műszakvezetésben szerezett tapasztalatod van
- Lean menedzsment ismereted van
- Magabiztosan használod angol nyelvtudásod szóban, írásban
- MS Office ismereted van
- Vállalod a 8 órás, 2 műszakos munkarendet
Munkavégzés helye: Üllő

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco