Hozzáadott 10 months ago

Autófényező lehetőség Kiskunmajsán

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kiskunmajsa, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-06-01

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk, aki több mint 40 éve gyárt vezetőfülkéket a világ legismertebb mezőgazdasági és építőipari gépgyártóinak munkatársat keres a következő pozícióba:

Autófényező

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Versenyképes bért és juttatási csomagot kapsz (alapbér, pótlékok, havi prémium, bónuszok);
•    Ingyenes munkaszállás biztosított a Kiskunmajsától 60 km-en túli lakhellyel rendelkezőknek;
•    Biztos munkahely egy nagy hagyományokkal rendelkező magyar magánvállalkozásnál.

Te vagy az IGAZI, ha

•    Szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkezel;
•    Monotonitástűrés és szakmai elhivatottság jellemez;
•    Pontosan és precízen tudod végezni a munkád;
•    Tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Lemez alkatrészek, mezőgazdasági és építőipari vezetőfülkék, hegesztett elemek ipari festékkel történő  fényezése;
•    kétkomponensű fedőlakkok kis és középnyomású berendezésekkel történő felhordása.

Munkavégzés helye:  Kiskunmajsa

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Szigetszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff