Hozzáadott 10 months ago

HR koordinátor

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-06-02

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • multinacionális vállalati környezet, egyúttal családias légkör;
  • stabil, kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség;
  • munkába járási támogatás.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • emberi erőforrás folyamatok koordinálása (toborzás, beillesztés, képzés-fejlesztés, nyilvántartásvezetés, bérszámfejtés előkészítés, kapcsolattartás);
  • toborzás, interjúztatás, betanulási folyamat irányítása;
  • munkavállalói adatok rögzítése, képzések lebonyolítása;
  • első számú kapcsolattartói szerep betöltése a HR szolgáltató partnerekkel;
  • heti, havi, negyedéves, éves riportok készítése;
  • HR folyamatok, szabályzatok kialakítása, fejlesztése.

Te vagy az IGAZI, ha

  • legalább középfokú végezettséggel rendelkezel (felsőfokú végzettség előny);
  • minimum 2 éves tapasztalatod van HR vagy adminisztratív területen (gyártásban szerzett tapasztalat előny);
  • bátran kommunikálsz angolul;
  • jártas Vagy MS Office programok használatában;
  • szívesen foglalkozol és kommunikálsz emberekkel;
  • nyitottság és problémamegoldás jellemez;
  • csapatjátékos Vagy, és jó a szervezőkészséged.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff