Hozzáadott 10 months ago

SMT Technikus

Munkavégzés helyePEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-06-02

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert versenyképes juttatási csomaggal honorálnak (az alapbéren túl teljesítménybónusz, cafeteria, inflációs pótlék);
•    Mert folyamatosan biztosítják szakmai fejlődésed;
•    Mert modern munkakörnyezetben dolgozhatsz;
•    Mert egy stabil multinacionális vállalatnál hosszú távon számítanak Rád;
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod.

Te vagy az IGAZI, ha

•    műszaki vagy elektronikai végzettséggel rendelkezel;
•    pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
•    tudod vállalni a több műszakos munkarendet;
•    hasonló munkakörben szerzett minimum egy éves szakmai tapasztalatod van gyártás területén.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Modellváltások termelési terv alapján történő végrehajtása;
•    Technikai és minőségügyi problémák elhárítása, adott esetben eszkalálása;
•    Részvétel a megelőző karbantartásokban;
•    A mérnökség munkájának támogatása új termék bevezetése során;
•    A gyártási terv betartása.

Munkavégzés helye: Nagykőrös

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff