Hozzáadott 8 months ago

Beszállítói minőségügyi mérnök

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Mosonmagyaróvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-08-09

KategóriaEngineering and Technical

Autóipari gyártócég partnerünk Beszállítói minőségügyi mérnököt keres.
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karácsonyi bónusz
  • Albérlet-támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Feladatok:
  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén beszállító informálása, reklamációkezelés
  • Beszállított termelési anyagokért való teljes körű felelősség
  • Beszállítói teljesítmények értékelése
  • Válogató- és utómunka; cégek koordinálása
  • Folyamatoptimalizálás és problémamegoldás
  • Beszállítói megbeszélések vezetése
  • Társosztályokkal, gyártással való szoros együttműködés

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, proaktív fellépés
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist