Hozzáadott 8 months ago

HR projekt specialista

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Mosonszolnok, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-08-09

KategóriaEngineering and Technical

Autóipari gyártócég partnerünk HR projekt specialista munkatársat keres Mosonszolnok.
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Home office lehetőség heti 1 nap
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus, vidám, inspiráló csapat

Feladatok:
  • Izgalmas HR projektek önálló koordinálása, megvalósítása
  • Employer branding stratégia megtervezésében való részvétel
  • Online és offline employer branding kampányok levezénylése
  • Online és social media felületeken való megjelenések tervezése, megvalósítása
  • Egyetemi kapcsolatok továbbfejlesztése
  • Expat kollégák támogatása

Elvárások:
  • Felsőfokú marketing szakirányú végzettség
  • HR, vagy marketing területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kreatív, lendületes személyiség
  • Kiváló szervezőkészség, pro-aktív személyiség

Jó kommunikációs készség, pozitív személyiség, határozott fellépés

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff