Hozzáadott 3 months ago

Mechanikus karbantartó

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Gönyű, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-01-23

KategóriaManufacturing and Production

Munkatársat keresünk
pozícióba!
Gönyűi partnerünk acél megmunkálással foglalkozó nehézipari vállalat.
Főbb feladatok, munkák:
  • Különböző műszaki gépek és berendezések karbantartási és javítási feladatainak ellátása

  • Műszaki hibák sürgősségi elhárítása

  • Megelőző szerviz és karbantartás, rendszeres állapotfelmérés

  • Szerviz napló és jelentések készítése

  • Műszaki rajzok olvasása, tervrajzok és alaprajzok szerkesztése

  • Segítségnyújtás a gyártósor mellett dolgozóknak a gépek beállításában

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú mechanikai végzettség

  • Minimum 5 éves tapasztalat hidraulikus és pneumatikus rendszerekkel termelő környezetben

  • MS Office és CAD felhasználói szintű ismerete, műszaki rajz olvasás

  • Nyitottság új szakmai ismeretekre, kreativitás és jó problémamegoldó készség

  • 2 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hegesztői képesítés és gyakorlat

Amit kínálunk:
- 2 műszakos munkarend
- Hűségedet bónusszal jutalmazzuk
- Sportolási támogatás
- Gyümölcsnap
- Ingyen kávé
- 13. havi fizetés ketté bontva

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff