Hozzáadott 7 months ago

Üzemi karbantartó

Munkavégzés helyePEST, Aszód, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-09-25

KategóriaManufacturing and Production

Stabil nemzetközi vállalat bővülés miatt keresi csapata új munkatársait.
FELADATOK:
  • A gép karbantartás dokumentációjának kezelése és frissítése
  • Gépek, berendezések és üzemi segédeszközök tervszerű, megelőző karbantartása és javítása
  • Üzemi zavarok megoldása, zavarok okának megtalálása, javításának/karbantartásának kivitelezése
  • Szerszámok, anyagok, segédanyag körültekintő és takarékos használata
  • Munkavégzése során észlelt, munkaköréhez nem tartozó egyéb hibák jelentése felettesének
  • Új dolgozók (géplakatos) oktatása, illetve betanítása, beillesztésük elősegítése
  • Közreműködés az új berendezések üzembe helyezésében

ELVÁRÁSOK:
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Hidraulika és pneumatika ismeretek
  • Előny: könnyűgépkezelői bizonyítvány, targoncavezetői szakképesítés, gépkezelői jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
  • 2 műszakos, 8 órás munkarend
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Cafeteria, bónuszok

CÉGES BUSZJÁRAT:
Palotás, Héhalom, Erdőtarcsa, Kálló, Verseg, Kartal, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Iklad, Domony, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Atkár, Gyöngyös, Nagyréde, Hort, Hatvan, Dány, Dányszentkirály, Isaszeg, Gödöllő, Vác, Váchartyán, Váckisújfalu, Jászfényszaru
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Aszód

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff