Hozzáadott 9 months ago

Raktáros

Munkavégzés helyePEST, Aszód, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-06-28

KategóriaManufacturing and Production

Raktáros

Szeretnél egy biztos munkahelyen dolgozni?
Itt a helyed!
Csatlakozz csapatunkba egy piacvezető vállalathoz, ahol hosszú távon számítunk a munkádra!
Cégünk az autóipari vállalatok egyik legfontosabb beszállítója a körbefröccsöntött üvegek terén. A vállalat kiváló minőségű termékeit a világ vezető prémium kategóriás autógyártóihoz szállítják.
Stabil, nemzetközi vállalat bővülés miatt keresi összeszokott csapata új munkatársát az alábbi munkakörbe:
RAKTÁROS
Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Modern, biztonságos munkakörnyezet
  • 2 műszakos, 8 órás munkarend
  • Ingyenes céges busz járatok Pest, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok megyéből
  • Autóval való bejárás esetén üzemanyag támogatás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejelentett munkaviszony
  • A cég saját állományába kerülsz felvételre
  • Belépési havibér kb br. 500.000 Ft
  • Cafeteria havi nettó 30.000 Ft
  • Havi bónuszok max. 45.000 Ft
  • Kiemelt, átlagon felüli műszakpótlékok

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • A raktárba beérkezett anyagok előírás szerinti bevételezése és raktári elhelyezése, valamint ezek dokumentálása a megadott programokba
  • Az alapanyagok/késztermékek raktárkészlet kezelése és vezetése, valamint ezen információkról jelentési kötelezettség a logisztika felé
  • A raktárak naprakész, pontos nyilvántartása, az anyagok szakszerű tárolása
  • Az üzem részére kivételezett alapanyagok kivételezési ív szerinti összekészítése, illetve bekészítése a kijelölt helyre
  • A kiszállításra kerülő áruk kiszállítási lista szerinti összekészítése, szállítóeszközre rakodása, illetve ennek dokumentálása
  • Dokumentálás, ill. aláírással igazolt felelősségvállalás minden lépésnél
  • Összegezve pontos, precíz munkavégzés

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezel
  • Könnyűgépkezelői bizonyítvány, építőgép-kezelő jogosítvány (gyalogkíséretű elektromos emelő 3312, elektromos villás targonca 3332) VAGY
  • Targoncavezetői szakképesítés, gépkezelői jogosítvány (gyalogkíséretű targonca 3312, vezetőüléses targoncák 3324)
  • Előny: vezetőállásos targoncavezetői engedély (3313)
  • 2 műszakot tudod vállalni (06.00-14.00, 14.00-22.00)
  • Szeretsz és tudsz is jól csapatban dolgozni
  • Munkádban kitartó vagy és elkötelezett

Munkavégzés helye:
  • Aszód

Jelentkezz most és gyere el az állásinterjúnkra, személyes beszélgetés keretében ismerd meg a vállalatot és mesélj nekünk a tapasztalataidról!
Ha megtetszett az állás, akkor ne habozz és jelentkezz még ma!
Ingyenes céges busz megállói:
Palotás, Héhalom, Erdőtarcsa, Kálló, Verseg, Kartal, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Iklad, Domony, Vácszentlászló, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Atkár, Gyöngyös, Nagyréde, Hort, Hatvan, Dány, Dányszentkirály, Isaszeg, Gödöllő, Vác, Váchartyán, Váckisújfalu, Galgamácsa, Iklad, Jászfényszaru
További információért keresd bizalommal Anikót telefonon a +36 30 297 60 34 telefonszámon!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Pilisszentiván, Hungary PP Adecco
  • Manager