Hozzáadott 1 year ago

Főkönyvelő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, 4. kerület, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-05-24

KategóriaAdministration

Főkönyvelő

FELADATOK:
  • főkönyvi kivonatok, beszámolók, mérlegek, külső és belső felügyeleti szerveknek készülő adatok elkészítése
  • számviteli politika aktualizálása
  • pénzügyi információ szolgáltatás a vállalat vezetése részére
  • 3 beosztott szakmai fejlődésének elősegítése
  • a gazdasági eseményeket tartalmazó bizonylatok ellenőrzése
  • a bizonylatok feldolgozásának ellenőrzése, a feladatok koordinálása
  • főkönyvi zárások, kimutatások
  • adózási feladatok (kalkulációk, bevallások, befizetések)

ELVÁRÁSOK:
  • felsőfokú és mérlegképes számviteli végzettség
  • SAP felhasználói gyakorlat
  • folyékony angol nyelvismeret
  • legalább 5 év releváns tapasztalat

ELŐNY:
  • multinacionális termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • US GAAP ismerete
  • TM1 ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes bérezés
  • támogató csapat
  • home office lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, 4.kerület

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager