Hozzáadott 9 months ago

Termékmérnök- Kecskemét

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-07-04

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk a világ legnagyobb és leggyorsabban növekvő globális autóipari cégcsoportjának tagja Kecskeméten. Kollégát keresünk részükre az alábbi munkakörbe:

TERMÉKMÉRNÖK
Miért érdemes jelentkezned?
  • Szakmai tudásod a legfejlettebb technológiai környezetben fejlesztheted
  • Nemzetközi háttértámogatással, projektekkel foglalkozhatsz
  • Alapbéred mellett bónuszra, hűségprémiumra számíthatsz
  • Bejárásod támogatják autó esetén 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén a bérlet 100%-a
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

FELADATOK, amivel telik egy munkanap:
  • Új termékek bevezetése szériagyártásba a társterületek együttműködésével
  • A széria gyártásban felmerült problémák analízisének irányítása és megoldása, együttműködve a társterületekkel és a beszállítókkal
  • A gyártás felügyelete és koordinálása
  • Minőségi hiányosságok felismerése, szükséges javító intézkedések meghozatala
  • Az ügyfél által támasztott követelményeknek megfelelés biztosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevői kapcsolattartóval, reklamáció esetén aktív részvétel a 8D riportok elkészítésében és javító intézkedések nyomon követésében
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységben (KVP) és optimalizálásban részvétel

JELENTKEZZ, ha :
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Rendszerszemlélet, konstruktivitás, analitikus gondolkodásmód jellemez munkádban
  • Csapatban, de önállóan is hatékonyan tudsz dolgozni
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudásod használod
  • MS Office ismereted van

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist