Hozzáadott 9 months ago

Folyamatmérnök- Kecskemét

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-07-04

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk a világ legnagyobb és leggyorsabban növekvő globális autóipari cégcsoportjának tagja Kecskeméten. Kollégát keresünk részükre az alábbi munkakörbe:

Műanyagipari folyamatmérnök
Miért érdemes jelentkezned?
  • Szakmai tudásod a legfejlettebb technológiai környezetben fejlesztheted
  • Nemzetközi háttértámogatással, projektekkel foglalkozhatsz
  • Alapbéred mellett bónuszra, hűségprémiumra számíthatsz
  • Bejárásod támogatják autó esetén 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén a bérlet 100%-a
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

FELADATOK, amivel telik egy munkanap:
  • Új termék bevezetése, bemintázások kiértékelése
  • Szerszámátvétel (Európa és Ázsia területén)
  • Új szerszámok és anyagok bemintázása, beállítása
  • Robotrendszerek installálása, beállítása
  • Termelés és munkafolyamatok dokumentálása VDA 6.1, DIN ISO 9001, QS 9000 és IATF 16949 szerint
  • Robotkiszedő fejek tervezése és építése
  • Gyártásoptimalizálás
  • Szerszámcsere folyamat optimalizálása, SMED
  • Gyártási zavarok, hibák elhárítása, kiküszöbölése
  • Technikusok és gépbeállítók oktatása és képzése
  • Termékminőség felügyelete
  • Javaslatok előterjesztése az alkalmazott eljárások, módszerek optimalizálásával kapcsolatban

JELENTKEZZ, ha :
  • Mérnöki végzettséged - műanyag szakirányú
  • Tárgyalóképes német és / vagy angol nyelvismereted bátran használod
  • Fröccsöntés területén szerzett tapasztalatod van
  • Autóipari minőségügyi szabványokat ismered

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Törökszentmiklós, Hungary PP Adecco