Hozzáadott 9 months ago

Termékmérnök

Munkavégzés helyeHEVES, Eger, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-10-27

KategóriaManufacturing and Production

Folyamatosan fejlődő autóipari partnercégünk számára keresünk
kollégát hosszú távra

Amit kínálunk:
  • Magas színvonalú, kihívásokkal teli munkavégzés, megfelelő munkahelyi légkör
  • Nemzetközi projektekben történő részévétel
  • Továbbképzési lehetőségek, tréningek, tanfolyamok
  • Versenyképes jövedelem + teljesítményhez igazodó prémium
  • Cafeteria (választható elemekkel)
  • Étkezési támogatás
  • Iskolakezdési támogatás, vállalati óvoda
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási lehetőségek

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Felsőfokú műszaki szakirányú gépész - vagy közlekedési mérnök végzettséggel és (gyártó vállalatnál szerzett) tapasztalattal rendelkezel
  • Van projektmanagement gyakorlatod, valamint  ISO TS 16949 szabvány és APQP, PPAP rendszer ismereted
  • Előny, ha ismered a 3D tervező rendszereket
  • Nem okoz gondot az angol nyelv tárgyalási szintű használata (előny, ha német nyelvtudással is rendelkezel)
  • Tudod kezelni az MS Office programokat
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemző rád
  • Innovatív szemléletű, kreatív, kezdeményező, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező személyiség vagy

Feladataid lesznek:
  • Fejlesztési, konstrukciós projektek koordinálása
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Megvalósíthatósági elemzések készítése
  • Projekt tervek kidolgozása
  • Vevőkkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Projekt dokumentációk készítése és folyamatos vezetése
  • Applikációs projektek határidőre való levezénylése a költségkeret és minőségi előírások megtartásával
  • Szériagyártás műszaki támogatása

Munkavégzés helye: Eger
Jelentkezésedhez, kérlek, csatold magyar és angol nyelvű önéletrajzodat is!

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Staff