Hozzáadott 9 months ago

Tesztmérnök

Munkavégzés helyeHEVES, Eger, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-10-27

KategóriaManufacturing and Production

Tesztmérnök

Folyamatosan fejlődő autóipari partnercégünk számára keresünk
Tesztmérnök
kollégát hosszú távra

Amit kínálunk:
  • Magas színvonalú, kihívásokkal teli munkavégzés, megfelelő munkahelyi légkör
  • Nemzetközi projektekben történő részévétel
  • Továbbképzési lehetőségek, tréningek, tanfolyamok
  • Versenyképes jövedelem + teljesítményhez igazodó prémium
  • Cafeteria (választható elemekkel)
  • Étkezési támogatás
  • Iskolakezdési támogatás, vállalati óvoda
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási lehetőségek

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Felsőfokú járműtechnikai, mechatronikai vagy gépészeti szakterületen szerzett végzettséggel és (gyártó vállalatnál szerzett) tapasztalattal rendelkezel
  • Hidraulikus, pneumatikus ismereteket szereztél
  • Előny, ha rendelkezel "C", "C+E", "D" kategóriás jogosítvánnyal (tanulási hajlandóság)
  • Nem okoz gondot az angol nyelv tárgyalási szintű használata (előny, ha német nyelvtudással is rendelkezel)
  • Tudod kezelni az MS Office programokat
  • Megbízhatóság, önálló, felelősségteljes munkavégzés és együttműködési hajlandóság jellemző rád
  • Kiváló kommunikációs készséggel és utazási hajlandósággal rendelkező személy vagy

Feladataid lesznek:
  • Mechanikus, automatizált és automata sebességváltók fejlesztésének validálása:
    • Próbapadi tesztek tervezése, tesztprogramok összeállítása, tesztek felügyelete, eredmények értékelése, jelentés készítése
    • Próbapadi mérések elemzése, értékelése
    • Funkciós tesztek, pneumatikus, hidraulikus pulse tesztek felügyelete, riportkészítés

  • Járműtesztekben és kivizsgálásokban történő aktív részvétel
  • Rendszeres kapcsolattartás a németországi fejlesztési osztályokkal, valamint egyéb külföldi szakmai osztályokkal

Munkavégzés helye: Eger
Jelentkezésedhez, kérlek, csatold magyar és angol nyelvű önéletrajzodat is!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Újhartyán, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff