Hozzáadott 5 months ago

Telesales munkatárs

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-02-14

KategóriaSales and Retail

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér és jutalékrendszer
  • Hosszútávú karrierfejlesztési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Negyedéves bónusz
  • Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat

Feladatok:
  • Aktív telefonos értékesítési tevékenység folytatása új és meglévő ügyfelekkel
  • Szolgáltatások promóciója és értékesítése
  • Ügyféligények felmérése, személyre szabott ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel, részvétel az elégedettségi felméréseken
  • Az értékesítési folyamatok és eredmények dokumentálása
  • Portfólió kezelése

Elvárások:
  • Tapasztalat ügyfélszolgálati vagy telesales területen (előnyt jelent a szállítmányozási szektorban szerzett tapasztalat)
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Proaktív hozzáállás és eredményorientáltság
  • Jó problémamegoldó képesség és az ügyféligények megértése
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Magas szintű önállóság és csapatmunka iránti elkötelezettség

Előnyt jelenet:
  • angol nyelvtudás
  • CRM rendszerek és Excel kezelésének tapasztalata
  • „B”- típusú jogosítvány

Lokáció: Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Kőszárhegy, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist