Hozzáadott 1 month ago

Médiakutatás csoportvezető

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2024-05-28

KategóriaMarketing and Media

FELADATOK:
  • Stratégia divízió felépítése, network ügynökségi tudás behozása, a cég szakmai építése, ehhez tartozóan többszintű eszközrendszer kialakítása, menedzselése
  • Stratégiai audit felmérés - szervezeti, strukturális, szakmai (hiány)pontok detektálása, feltételrendszerek, belső működés megértése
  • Az egyes szintekhez tartozó kompetenciák mentén tudásbázis építése, mentorálása, audit alapján javaslatok megfogalmazása, belső egyeztetés után integrálása
  • Média oktatási kurzus (integrált) struktúrájának felépítése, eszköztár javaslat (előadás, szakmai tréning, az alapoktól egészen az aktuális (hot topic) témákig, csapaton belüli mentoring, one to one konzultációk, template javaslati minták, szakmai kompetenciák fejlesztése)
  • Stratégia megalapozást igénylő kampányok támogatása: szükséges szoftver adatok menedzselése, tervező/vásárlók mentorálása, kiértékelések előkészítése, tanulságok, indoklások megfogalmazása, s ezek átadása prezentációban/word dokumentumban (template fejlesztés)
  • Eseti média stratégiai anyagok elkészítése, tender és mintafeladat típusú projektekben aktív részvétel, versenytárs prezentációk készítése
  • Média landscape anyagok / csoport bemutatkozók létrehozása, frissítése
  • Szervezet stratégiai céljainak támogatása a megfelelő media reasoning megfogalmazások mentén
  • Évi 1-2 szakmai versenyre nevezhető, avagy reputációt építő projektek beazonosítása, s létrehozásának szakmai támogatása
  • Iparági szoftverek menedzselése, frissítése, kapcsolódó oktatások szervezése, esetleges új tool-ok bevonására javaslattétel
  • Saját tool-ok fejlesztésére javaslatok, fejlesztési megvalósításuk támogatása
  • Szakmai szervezetek működésében részvétel (IAB, MRSZ), valamint a médiaigazgató szakmai konferenciákra való felkészítéseinek támogatása

ELVÁRÁSOK:
  • Legalább középszintű végzettség
  • 4-5 év tapasztalat vezetői pozícióban
  • Ügynökségi tapasztalat előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Erős kommunikációs készég
  • Dinamikus, és határozott személyiség

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes bérezés
  • MKB Szép-kártya, 13. havi fizetés, bejárás támogatás
  • Home office lehetőség
  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben
  • Gyerek- és kutyabarát munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest II.

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Sirok, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco