Hozzáadott 4 months ago

Lízing könyvelő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-03-20

KategóriaFinance and Accounting

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Hibrid munkavégzés (3 nap HO/hét)
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Jóléti és work-life balance juttatások
  • Kiváló munkakörülmények
  • Remek légkör egy nemzetközi szakmai csapattal
  • Jól strukturált és munkavállalóbarát On-boarding
  • A karriercélok és a személyes fejlődés támogatása

Mit fogsz csinálni?
  • Együttműködni a Finance Business Partnerekkel, a gépjárműpark adminisztrátorokkal, az ingatlanokkal foglalkozó csapatokkal és más érdekelt felekkel világszerte a lízingelszámoláshoz szükséges információk összegyűjtése érdekében.
  • A lízingadatbázisban a lízingváltozások helyes elszámolása érdekében változtatásokat hajt végre, és érvényesíti e változtatások hatását.
  • Az adatbázis és a főkönyv havi egyeztetéseinek elkészítése, a használati jog és a pénzügyi kötelezettségek számláinak továbbvezetése.
  • A pénzügyi üzleti partnerek támogatása az IFRS16 számadatok értelmezésében és a megfelelő információk benyújtásában.
  • Negyedéves SOX dokumentáció elkészítése a Sanofi belső ellenőrzési keretrendszerével összhangban.
  • A globális alapmodell és a működési KPI-k szerinti valamennyi tevékenység elvégzése.
  • Szakértői szintű ismeretek fejlesztése a hatálya alá tartozó tevékenységekről, valamint a hatálya alá tartozó egységek helyi ismereteinek fejlesztése és szuperfelhasználóvá válás.
  • A működési problémák proaktív előrejelzése és a fiatalabb és idősebb elemzők felkészítése.
  • A lízingszámviteli tevékenységekkel kapcsolatos A2R alapmodell folyamatismeretének (6/7. szint) kialakítása, dokumentálása és átadása.
  • A folyamatfejlesztési lehetőségek azonosítása és részvétel a folyamatok automatizálására irányuló kezdeményezésekben.

Követelmények:
  • 3-4 éves tapasztalat lízingek számviteli elszámolásában, lehetőleg nemzetközi multikulturális környezetben.
  • Szakértelem a lízingszámviteli tevékenységekben
  • Az IFRS vagy US GAAP / UK GAAP ismerete
  • A GL könyvelés és a beszámolás ismerete
  • Erős technikai számviteli ismeretek
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Erős Excel-ismeretek
  • Erős analitikai készségek
  • Kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Részletorientált és eredményorientált gondolkodásmód
  • SAP tapasztalat

Lokáció: Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist