Hozzáadott 1 week ago

Nyomdai produkciós munkatárs

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-05-08

KategóriaMarketing and Media

Partnerünk diverifikált szolgáltatásportfólióval rendelkező full service ügynökség. Ügyfeleik között megtalálhatóak hazai és külföldi vállalatok.
Feladatok:
  • Reklámajándék beszerzések teljeskörű koordinációja.
  • Nyomdai és dekorációs kivitelezési feladatokban való részvétel.
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal és a cég account csapatával.
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:
  • Legalább 1-3 éves reklámügynökségi és/vagy nyomdai tapasztalat
  • Nyomdai és dekorációs kivitelezés ismerete
  • Agilis hozzáállás, megoldásközpontú gondolkodásmód és ügyfélorientált látásmódod
  • A feladatok és projektek hatékony priorizálása
  • Határidők betartása
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • MKB SZÉP kártya
  • Home Office lehetőség,
  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben
  • Kutyabarát munkahely
  • Gyerekbarát munkahely
  • Gyereksarok
  • Pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest II.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • TOLNA, Dunaföldvár, Hungary PP Adecco
  • Staff