Hozzáadott 1 week ago

Csomagoló

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-05-10

KategóriaManufacturing and Production

Csomagoló

Jelentkezz csomagoló pozícióba műanyagfröccsöntéssel foglalkozó partnerünkhöz Nagyigmándon!
Az alábbi feladatok várnak Rád:
• termékek vizuális ellenőrzése
• termékek csomagolása
• termékek regisztrálása a termelési rendszerben
Amit kínálunk:
• tiszta, légkondicionált, biztonságos munkakörnyezet
• versenyképes juttatási csomag: alapbéren felül műszakpótlékok, cafeteria, a vállalat étkezőjében felhasználható kávézseton
• céges járat az alábbi településekről: Almásfüzitő, Ács, Ácsteszér, Ászár, Bakonyszombathely, Bana, Bábolna, Bársonyos, Csém, Csép, Ete, Kisbér, Kocs, Komárom, Koppánymonostor, Mocsa, Réde, Súr, Szákszend, Szőny, Tárkány
Elvárások:
• folyamatos, 12 órás munkarend vállalása
• élelmiszer- és munkabiztonsági előírások betartása

További részletekért keresd Patríciát! +36308270177

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Staff